YENİ X-TRAIL
HEYECANIN, AYRICALIĞIN
YENİ X-TRAIL
Başlangıç Fiyatı
YENİ NISSAN X-TRAIL
HAYALLERİN KADAR GÜÇLÜ

Bugüne kadar yaptığın tüm yolculukları unut! dCi 130 dizel motor ve otomatik vites seçeneği ile Yeni X-TRAIL sana en konforlu, en rahat yolculuğu sunuyor. Yeni X-TRAIL'in iç hacminde herkese, herşeye yetecek kadar yer var. Çift dikişli deri koltukları, led aydınlatması, yol boyunca sana eşlik edecek yorgunluk algılama sistemi, otomatik uzun far asistanı ve daha pek çok özelliği ile diğerlerinden çok farklı.MOTOR HACMİ 1598 cc
cc bazında motor kapasitesi
MOTOR GÜCÜ 130 (HP)
Motorun ürettiği gücün PS değeri
YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK
5.3 L/100 KM
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.


KABİN İÇİ SESSİZLİĞİ!

Rüzgar tüneli testleri ile kanıtlanan kabin içi sessizlik. Arka sütunların çevresindeki paneller ve aerodinamik gövde sayesinde sürtünmeyi neredeyse hissetmeyeceksiniz. Devrim niteliğinde bir sonuç: şaşırtıcı derecede sessiz bir sürüş ve etkileyici bir yakıt tüketimi.
KONFORUNUZU BİR ÜST BOYUTA TAŞIYIN!

Yeni X-Trail’ in teknolojik iç tasarımını destekleyen yeni tasarım deri direksiyon, aynı zamanda ısıtma sistemiyle de desteklenerek soğuk günlerde ellerinizi ısıtarak maksimum konfor sağlar.


MÜZİĞİ DİNLEMEKLE KALMAYIN. HİSSEDİN!

Yeni X-Trail’in benzersiz iç mekanı için Bose® mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan sekiz adet stratejik yerleştirilmiş hoparlör ile müziği her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz. Bose® ses sisteminin içerdiği iki adet woofer ile alçak frekanstaki sesleri yoğun bir şekilde duyacak ve aracınızın içinde konser heyecanını yaşayacaksınız.BAGAJI AÇMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

Elleriniz doluyken bagajı açmak artık problem değil. Yeni X-Trail’in hareket sensörlü bagaj kapağını tek hareketinizle anahtarınıza ihtiyaç duymadan kolayca açabilirsiniz.

*Gösterilen model temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

YENİ NISSAN X-TRAIL
TASARIM VE GALERİ
DIŞ TASARIM
 İncele
19” JANTLAR
Alüminyum alaşımlı jantlar her koşulda en iyi derecede yol tutuşu ve çekiş sunmaya yardımcı olurken stil dokunuşunu da beraberinde getirir.
LED GÜNDÜZ FARLARI
Daha ilk seferde fark edileceksiniz. Yeni X-Trail, diğerlerinin sizi yolda daha iyi görmesine izin veren standart LED Gündüz Farları ile stil sahibi bir ilk izlenim yaratır.
LED STOP LAMBALARI
Ustaca tasarlanmış LED stop lambaları, arka tasarımı kuşku götürmez biçimde belli eder.
 
İÇ TASARIM
 İncele
Bazen Yeni X-Trail ile hangi manzarının tadını çıkaracağınızı bilemezsiniz. İçerideki mi yoksa dışarıdaki mi?


YOLLAR KONFORLU OLMAYABİLİR AMA YENİ X-TRAIL’İN İÇİ TAM HAYALİNDEKİ GİBİ

Arkana yaslan ve açılır Panoramik Moonroof, çift dikişli iç deri kaplama, LED iç aydınlatma ve parlak metalik aksam gibi zevkli dokunuşların tadını çıkar. Tüm bunlar hayalindeki konforu aracının içine taşımak için.

BAŞTAN AŞAĞI NEFES KESİCİ

Nissan mühendislerinin özel olarak tasarladığı, vücuduna göre şekil alan, belini ve göğüs kafesini destekleyen koltuklarla konforlu sürüşün keyfini çıkar.OTOMOBİLİN DE İÇİN DE RAHAT OLSUN

1.996 litreye kadar arttırılabilen bagaj hacmi ile 2.6 metre uzunluğundaki eşyaların bile ona kolayca sığar. 60/40 katlanabilir akıllı koltuklar, konforlu bir yolculuk için sevdiklerine daha fazla yer açar. Geniş iç ve bagaj hacmiyle onda her şeye ve herkese yer var.
AÇILABİLİR PANORAMİK MOONROOF

Yıldızlar ışığın, gökyüzü tavanın olsun. En güzel manzaralar sana yol boyunca eşlik edecek.


*Gösterilen model temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

SİZİ KOLLAR
NISSAN GÜVENLİK KALKANI FELSEFESİ
Nissan Güvenlik Kalkanı, ürettiğimiz her aracın geliştirilme ve mühendisliğini yönlendiren kapsamlı emniyet yaklaşımıdır.
GÜVENLİK KALKANI TEKNOLOJİLERİ
 İncele

OTOMATİK PARK ASİSTANI
PARK ETME SORUNUNU ORTADAN KALDIRIN
Yeni Nissan X-Trail'de yer alan Nissan Çevre Görüş Sistemi, 4 ayrı kamerası sayesinde aracın kuş bakışı görünümünü 7"lik renkli ve dokunmatik ekrana aktarır böylece geri manevraları ve park etmeyi sizin için çok daha kolay hale getirir. Ayrıca Nissan Çevre Görüş Sistemi ile manevra yaparken kuş bakışı görünümün yanı sıra aracınızı önden ve yandan görüntüleyebilirsiniz ya da dilerseniz çift görünüm modunu seçerek aracınızı iki farklı açıdan görebilirsiniz. Bu sistemle beraber park etmek sizin için sorun olmaktan çıkacak.


KUŞ BAKIŞI GÖRÜNÜM
Yeni Nissan X-Trail ile park ederken tek bir tuşla kuşbakışı görünüm modundan yandan görünüm moduna geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle kaldırıma olan uzaklığınızı görüp, aracınızı güvenle park edebilirsiniz. Geri manevralarda, arkanızda tam olarak ne olduğunu göremediğiniz zamanlarda, tepeden görünüm moduyla cam hizasının altında kalan kısa nesneleri bile fark edebilirsiniz.


YENİLİKLER GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE
NISSAN GELİŞMİŞ SÜRÜŞ YARDIM EKRANI
Etrafında çok şey olup biterken, gözünü yoldan ayırmaman için Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı devrede.
Navigasyon bilgisinden arayan kişi bilgisine kadar her şey göz hizanda.


DAHA GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ
Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem, Şerit Takip Uyarı Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi gibi sürüş destekleri ekranda gösterilerek, sizi sesli olarak uyarır.
 

MÜZİK ELİNİZİN ALTINDA
Mp3 çalarınızı takın, bütün şarkı bilgileri listelenerek tek bakışta okunabilir hale gelsin.

KİŞİSELLEŞTİRME
Yeni Nissan X-Trail'inize uygun bir Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı görünümü seçin. 
TURN-BY-TURN NAVİGASYON
Navigasyon sisteminizle aynı anda çalışan Gelişmiş Sürüş Yardım ekranı, size direktifleri adım adım sunarak varış noktanıza ulaşmanıza yardımcı olur. 
LASTİK BASINÇ UYARI SİSTEMİ
Lastik Basınç Uyarı Sistemi her lastiğin basıncını ayrı ayrı gözlemler. Bu bilgiler size ekran aracılığıyla iletilerek, size hava takviyesi yapmanız gerektiğini hatırlatır. 

YOLLAR KONFORLU OLMAYABİLİR AMA YENİ X-TRAIL’İN İÇİ TAM HAYALİNDEKİ GİBİ.
KONFOR

Arkana yaslan ve açılır Panoramik Moonroof, çift dikişli iç deri kaplama, LED iç aydınlatma ve parlak metalik aksam gibi zevkli dokunuşların tadını çıkar. Tüm bunlar hayalindeki konforu aracının içine taşımak için.
ISITMALI ÖN KOLTUKLAR

Vücudunun temel noktalarını hedef alır ve hemen ısınmanı sağlar.TEK DOKUNUŞLA ÇALIŞMA


Nissan Akıllı Anahtar ile birlikte çalışan Start/Stop butonu sayesinde artık anahtar aramak yok. Tek bir dokunuşla yola çıkmaya hazırsınız


ÇİFT BÖLGE KONTROLLÜ OTOMATİK KLİMA

Kabinin sürücü ve yolcu tarafını ayrı ayrı serinletmenize veya ısıtmanıza yardımcı olur.

 


OTOMOBİLİN DE İÇİN DE RAHAT OLSUN
BAGAJ

Yeni X-Trail’de opsiyon olarak sunulan 5 veya 7 kişilik oturma kapasitesi ile fazla eşya mı fazla yolcu mu ikilemini dert etmenize gerek yok. Katlanabilir üçüncü sıra koltukları sayesinde 7 kişilik oturma alanına, kayabilir koltukları sayesinde ise ek bagaj hacmine sahip olabilirsiniz. Yeni X-Trail’in çok amaçlı ve yenilikçi bagaj çözümleriyle, her türlü yükü güvenli bir şekilde taşıyabileceksiniz. Bagaj bölümleyiciyi kullanarak 9 farklı bagaj kombinasyonu oluşturabilir, üstelik bölümleyicinin altına bagaj örtüsünü de yerleştirebilirsiniz. • BAGAJI AÇMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!
Elleriniz doluyken bagajı açmak artık problem değil. Yeni X-Trail’in hareket sensörlü bagaj kapağını tek hareketinizle anahtarınıza ihtiyaç duymadan kolayca açabilirsiniz.

 • ELEKTRİKLİ BAGAJ KAPAĞI
Yeni X-TRAIL’de her şeyi senin rahatını düşünerek tasarladık. Tek dokunuşla kendiliğinden açılan elektrikli bagaj kapağı hayatını kolaylaştıracak. 


DÜNYANIZ PARMAKLARINIZIN UCUNDA
NISSANCONNECT

NissanConnect'in 7’’ yüksek çözünürlüklü, yansıma yapmayan dokunmatik ekranıyla ses, navigasyon, son teknoloji bağlantılar ve akıllı telefon entegrasyonu kullanıma hazır. NissanConnect’in kullanıcı dostu ekranını kullan, akıllı telefon entegrasyonuyla her geçen gün yenilenen uygulamaları keyifle takip et. Sürücü Desteği ve navigasyon fonksiyonları; otoyol çıkış görünümü, şerit kılavuzu ve dinamik güzergah değişimi gibi konularda sana yardımcı olur. Akıllı telefonunla müzik keyfi yol boyunca seninle. iPod ya da MP3 çalarını tak ve müzikle bağlantın hiç kopmasın.
HEPSİ NISSANCONNECT'TE

Nissan Connect uygulaması ve özellikler, Yeni Nissan X-Trail'inizi günlük hayatınız için, müzik, sosyal medya, hava durumu, navigasyon ve çok daha fazlasını sunan uygulamalar sayesinde bir kontrol merkezi haline gelecek.


MÜZİĞİ DİNLEMEKLE KALMAYIN. HİSSEDİN!

Yeni X-Trail’in benzersiz iç mekanı için Bose® mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan sekiz adet stratejik yerleştirilmiş hoparlör ile müziği her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz. Bose® ses sisteminin içerdiği iki adet woofer ile alçak frekanstaki sesleri yoğun bir şekilde duyacak ve aracınızın içinde konser heyecanını yaşayacaksınız.


KOLAY ULAŞIN

Yeni Nissan X-Trail’in mevcut navigasyon sistemi ve NissanConnect’in, Google tarafından sunulan konum temelli hizmetler ile olan uyumu sayesinde yönünüzü bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


*Gösterilen model temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.
YENİ NISSAN X-TRAIL
PERFORMANS
YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK TÜKETİM
DAHA GÜÇLÜ, HER HALİYLE
DCI 130 MOTOR

Gelişmiş dCi 130 motoru, büyük hacimli motorların performansını sunarken, gelişmiş yakıt tasarrufu ve düşük CO2 emisyonu sağlıyor. Stop/Start teknolojisiyle hem yakıt tasarrufu hem de rahat ve hızlı kalkış imkanı bir arada.

X-TRONIC

X-Tronic ile kusursuz performansı ve gücü hisset. Üstelik, yeni Eco moduyla yakıt tasarrufu
tek tuşla kontrolünde.


MACERAYA HAZIR MISINIZ ?
ALL-MODE 4X4-I

Yeni X-TRAIL, 4x4 fonksiyonuyla her koşuldaki yola uyum sağlar. Otomatik Mod koşulları sürekli kontrol eder, gücü ön ve arka tekerlekler arasında dengeleyerek en iyi sürüş deneyimini sunar. Peki ya zorlu koşullar? 4x4 Kilit Modu da onun için var.


ONUNLA YOLA ÇIK, VİRAJLARI GÜVENLE AL
ŞASİ KONTROLÜ

Nissan tarafından özel olarak geliştirilen anlık kontrol sistemleriyle her virajı güvenle al. 

AKTİF MOTOR FRENİ
X-Tronic teknolojisi size viraja girerken hızınızı
azaltırken daha yumuşak bir yavaşlama sağlar.
Onunla virajlar daha güvenli, durmak daha kolay.
 

AKTİF SÜRÜŞ KONTROLÜ
Tümsekten geçerken sarsıntıyı önlemek
için fren otomatik olarak devreye girer
ve motor torkunu düzenler.
 

YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ
Zorlu yokuşlar sana kolay gelecek.
Yokuş Kalkış Desteği’yle yokuşlarda
rahat ve güvenle kalkış yapabilirsin.
 

AKTİF YOL KONTROLÜ
Virajı hisseden bu teknoloji,
her tekerleğe ayrı ayrı fren
uygular ve güvende olmanı sağlar.*Gösterilen model temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.
YENİ X-TRAIL TEKNİK BİLGİ VE DONANIMLAR

YENİ NISSAN X-TRAIL'İN TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

YENİ X-TRAIL SKY PACK
DONANIMIN İÇERİKLERİ

 • 6 Hava Yastığı
 • Elektrikli Park Freni
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Isıtmalı ve Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
DİZEL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT
DONANIMIN İÇERİKLERİ

 • Dizel
 • Düz Vites
 • Stop/Start
 • 2WD
 • MOTOR HACMİ 1598 CC
  cc bazında motor kapasitesi 
 • MOTOR GÜCÜ 130 HP
  Motorun ürettiği gücün PS değeri
 • YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK  5.3 L/100 KM
  Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.

DİZEL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
DONANIMIN İÇERİKLERİ

 • Dizel
 • Otomatik Vites (X-Tronic)
 • Stop/Start
 • 2WD
 • MOTOR HACMİ 1598 CC
  cc bazında motor kapasitesi 
 • MOTOR GÜCÜ 130 HP
  Motorun ürettiği gücün PS değeri
 • YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK  5.3 L/100 KM
  Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.

DİZEL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT 4X4
DONANIMIN İÇERİKLERİ
 • Dizel
 • Düz Vites
 • Stop/Start
 • 4WD
 • MOTOR HACMİ 1598 CC
  cc bazında motor kapasitesi 
 • MOTOR GÜCÜ 130 HP
  Motorun ürettiği gücün PS değeri
 • YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK  5.4 L/100 KM
  Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT
 • Şehir Dışı (litre/100km)
4.9

 • Şehir İçi (litre/100km)
6

 • Ortalama (litre/100km)
5.3

 • CO2 salınımı(gr/km)

  139
Hızlanma (0-100 km/s)
10.5

Maksimum Hız (km/s)
188

Yakıt Tipi
Dizel

Silindir Adedi
4

Motor Hacmi (cc)
1598

Motor Gücü(HP)
130

Maksimum Tork (Nm)
320

Motor Tipi
1.6 Dizel Turbo Charger MT

Şanzıman
Manuel

Vites Sayısı
6
 • Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)

4.690 x 1.820/1.830 x 1.710/1.740

 • Dingil Mesafesi (mm)

2,705

 • Bagaj Hacmi (lt) (5 Koltuk)

565

 • Boş Ağırlık (kg)2

1520/1565

 • Minimum Dönüş Çapı (m)

11.2

 • Lastik Ebadı

225/65 R17
 • Yaklaşma Açısı (°)

19.5

 • Ayrılma Açısı (°)

27

 • Yerden Yükseklik (mm)

210
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
 • Şehir Dışı (litre/100km)
  4.9

 • Şehir İçi (litre/100km)
  6

 • Ortalama (litre/100km)
  5.3

 • CO2 salınımı(gr/km)
  139
 • Hızlanma (0-100 km/s)
  10.5

 • Maksimum Hız (km/s)
  188

 • Şanzıman
  X-Tronic

 • Vites Sayısı
  7

 • Yakıt Tipi
  Dizel

 • Silindir Adedi
  4

 • Motor Hacmi (cc)
  1598

 • Motor Gücü(HP)
  130

 • Maksimum Tork (Nm)
  320

 • Motor Tipi
  1.6 Dizel Turbo Charger AT
 • Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)
  4.690 x 1.820/1.830 x 1.710/1.740

 • Dingil Mesafesi (mm)
  2,705

 • Bagaj Hacmi (lt) (5 Koltuk)
  565

 • Boş Ağırlık (kg)2
  1520/1565

 • Minimum Dönüş Çapı (m)
  11.2

 • Lastik Ebadı
  225/65 R17
 • Yaklaşma Açısı (°)
  19.5

 • Ayrılma Açısı (°)
  27

 • Yerden Yükseklik (mm)
  210
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT 4X4
 • Şehir Dışı (litre/100km)
  4.9

 • Şehir İçi (litre/100km)
  6.3

 • Ortalama (litre/100km)
  5.4

 • CO2 salınımı(gr/km)
  143

 • Hızlanma (0-100 km/s)
  11
 • Maksimum Hız (km/s)
  186
 • Şanzıman
  Manuel
 • Vites Sayısı
  7
 • Yakıt Tipi
  Dizel
 • Silindir Adedi
  4
 • Motor Hacmi (cc)
  1598
 • Motor Gücü(HP)
  130
 • Maksimum Tork (Nm)
  320
 • Motor Tipi
  1.6 Dizel Turbo Charger MT 4x4
 • Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)
  4.690 x 1.820/1.830 x 1.710/1.740
 • Dingil Mesafesi (mm)
  2,705
 • Bagaj Hacmi (lt) (5 Koltuk)
  565
 • Boş Ağırlık (kg)2
  1580
 • Minimum Dönüş Çapı (m)
  11.2
 • Lastik Ebadı
  225/65 R17
 • Yaklaşma Açısı (°)
  19.5
 • Ayrılma Açısı (°)
  27
 • Yerden Yükseklik (mm)
  210
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • Fren Destek Sistemi (Brake Assist)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
 • Yan ve Perde Hava Yastıkları
 • Lastik Basınç Uyarı Sistemi
 • Aktif Ön Koltuk Kafalıkları
 • Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri
 • Immobilizer
 • ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yokuş Kalkış Destek Sistemi
 • Elektrikli Park Freni
 • Aktif Yol Kontrolü
 • Aktif Sürüş Kontrolü
 • Hıza Duyarlı Elektrik Destekli Direksiyon
 • Acil Durum Sinyalleri
 • Bluetooth (Bas-Konuş Sistemi)
 • Bluetooth (Müzik Aktarımı)
 • Aux-in Bağlantısı
 • USB Bağlantısı
 • Eco Sürüş Göstergesi
 • Stop / Start Sistemi
 • Gecikmeli Sönen Ön Far Aydınlatma Sistemi
 • Teleskopik Direksiyon
 • Direksiyondan Kumanda Ünitesi
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter)
 • Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
 • Sustalı Anahtar
 • Ambiyans Aydınlatma
 • LED Harita Okuma Lambası
 • Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı Aydınlatmalı
 • Süet Döşeme Koltuklar
 • Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı
 • Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü
 • Arka Kol Dayama
 • Otomatik Klima (Çift Bölge Kontrollü)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
 • LED Gündüz Farları
 • Krom Cam Çerçeveleri
 • Gövde Rengi Yan Aynalar
 • Yan Aynalara Entegre Edilmiş Sinyal
 • Elektrik Kumandalı Yan Aynalar
 • Isıtmalı Yan Aynalar
 • Krom Dış Kapı Kolları
 • LED Stop Lambaları
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 17"
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Ön Sis Farı
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
 • Ön Park Sensörü
 • Arka Park Sensörü
 • Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar
 • Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Elektrik Kumandalı Ön Camlar
 • Elektrik Kumandalı Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • 5'' Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı - Renkli
 • Radyo CD MP3 Çalar
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Kızaklı 2. Sıra Koltuk
 • 2. Sıra Koltuklarda Sırt Eğim Ayarı
 • Krom İç Kapı Kolları
 • İçecek Gözü - Arka 2 Adet
 • İçecek Gözü - Ön 2 Adet (Isıtmalı/Soğutmalı)
 • İçecek Gözü - Kapılar
 • Aydınlatmalı Torpido Gözü
 • Güç Soketi (12V) - 3 Adet
 • Katlanabilir Arka Koltuk (40/20/40 oranında)
 • Bagaj Aydınlatması
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Fonksiyonel Bagaj ( 5 Koltuk Seçeneğinde)
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • Fren Destek Sistemi (Brake Assist)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
 • Yan ve Perde Hava Yastıkları
 • Lastik Basınç Uyarı Sistemi
 • Aktif Ön Koltuk Kafalıkları
 • Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri
 • Immobilizer
 • ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yokuş Kalkış Destek Sistemi
 • Elektrikli Park Freni
 • Aktif Yol Kontrolü
 • Aktif Sürüş Kontrolü
 • Aktif Motor Freni
 • Hıza Duyarlı Elektrik Destekli Direksiyon

 • Acil Durum Sinyalleri
 • Bluetooth (Bas-Konuş Sistemi)
 • Bluetooth (Müzik Aktarımı)
 • Aux-in Bağlantısı
 • USB Bağlantısı
 • Eco Sürüş Modu
 • Eco Sürüş Göstergesi
 • Stop / Start Sistemi
 • Gecikmeli Sönen Ön Far Aydınlatma Sistemi
 • Teleskopik Direksiyon
 • Direksiyondan Kumanda Ünitesi
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter)
 • Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
 • Sustalı Anahtar
 • Ambiyans Aydınlatma
 • LED Harita Okuma Lambası
 • Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı Aydınlatmalı
 • Süet Döşeme Koltuklar
 • Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı
 • Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü
 • Arka Kol Dayama
 • Otomatik Klima (Çift Bölge Kontrollü)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
 • LED Gündüz Farları
 • Krom Cam Çerçeveleri
 • Gövde Rengi Yan Aynalar
 • Yan Aynalara Entegre Edilmiş Sinyal
 • Elektrik Kumandalı Yan Aynalar
 • Isıtmalı Yan Aynalar
 • Krom Dış Kapı Kolları
 • LED Stop Lambaları
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 17"
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Ön Sis Farı
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
 • Ön Park Sensörü
 • Arka Park Sensörü
 • Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar
 • Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Elektrik Kumandalı Ön Camlar
 • Elektrik Kumandalı Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • 5'' Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı - Renkli
 • Radyo CD MP3 Çalar
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Kızaklı 2. Sıra Koltuk
 • 2. Sıra Koltuklarda Sırt Eğim Ayarı
 • Krom İç Kapı Kolları
 • İçecek Gözü - Arka 2 Adet
 • İçecek Gözü - Ön 2 Adet (Isıtmalı/Soğutmalı)
 • İçecek Gözü - Kapılar
 • Aydınlatmalı Torpido Gözü
 • Güç Soketi (12V) - 3 Adet
 • Katlanabilir Arka Koltuk (40/20/40 oranında)
 • Bagaj Aydınlatması
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Fonksiyonel Bagaj ( 5 Koltuk Seçeneğinde)
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT 4X4
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • Fren Destek Sistemi (Brake Assist)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
 • Yan ve Perde Hava Yastıkları
 • Lastik Basınç Uyarı Sistemi
 • Aktif Ön Koltuk Kafalıkları
 • Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri
 • Immobilizer
 • ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yokuş Kalkış Destek Sistemi
 • Elektrikli Park Freni
 • Aktif Yol Kontrolü
 • Aktif Sürüş Kontrolü
 • Aktif Motor Freni
 • Hıza Duyarlı Elektrik Destekli Direksiyon

 • Acil Durum Sinyalleri
 • Bluetooth (Bas-Konuş Sistemi)
 • Bluetooth (Müzik Aktarımı)
 • Aux-in Bağlantısı
 • USB Bağlantısı
 • Eco Sürüş Modu
 • Eco Sürüş Göstergesi
 • Stop / Start Sistemi
 • Gecikmeli Sönen Ön Far Aydınlatma Sistemi
 • Teleskopik Direksiyon
 • Direksiyondan Kumanda Ünitesi
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter)
 • Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
 • Sustalı Anahtar
 • Ambiyans Aydınlatma
 • LED Harita Okuma Lambası
 • Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı Aydınlatmalı
 • Süet Döşeme Koltuklar
 • Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı
 • Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü
 • Arka Kol Dayama
 • Otomatik Klima (Çift Bölge Kontrollü)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
 • LED Gündüz Farları
 • Krom Cam Çerçeveleri
 • Gövde Rengi Yan Aynalar
 • Yan Aynalara Entegre Edilmiş Sinyal
 • Elektrik Kumandalı Yan Aynalar
 • Isıtmalı Yan Aynalar
 • Krom Dış Kapı Kolları
 • LED Stop Lambaları
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 17"
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Ön Sis Farı
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
 • Ön Park Sensörü
 • Arka Park Sensörü
 • Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar
 • Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Elektrik Kumandalı Ön Camlar
 • Elektrik Kumandalı Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • 5'' Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı - Renkli
 • Radyo CD MP3 Çalar
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Kızaklı 2. Sıra Koltuk
 • 2. Sıra Koltuklarda Sırt Eğim Ayarı
 • Krom İç Kapı Kolları
 • İçecek Gözü - Arka 2 Adet
 • İçecek Gözü - Ön 2 Adet (Isıtmalı/Soğutmalı)
 • İçecek Gözü - Kapılar
 • Aydınlatmalı Torpido Gözü
 • Güç Soketi (12V) - 3 Adet
 • Katlanabilir Arka Koltuk (40/20/40 oranında)
 • Bagaj Aydınlatması
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Fonksiyonel Bagaj ( 5 Koltuk Seçeneğinde)
YENİ X-TRAIL DESIGN PACK
DONANIMIN İÇERİKLERİ

 • Akıllı Anahtar - Anahtarsız Çalıştırma
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 18"
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Tavan Rayı
 • Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi
 • Akıllı Çevre Görüş Sistemi (AVM)
DİZEL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
DONANIMIN İÇERİKLERİ
 • Dizel
 • Otomatik Vites (X-Tronic)
 • Stop/Start
 • 2WD
 • MOTOR HACMİ 1598 CC
  cc bazında motor kapasitesi 
 • MOTOR GÜCÜ 130 HP
  Motorun ürettiği gücün PS değeri
 • YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK  5.3 L/100 KM
  Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
 • Şehir Dışı (litre/100km)
  4.9
 • Şehir İçi (litre/100km)
  6
 • Ortalama (litre/100km)
  5.3
 • CO2 salınımı(gr/km)
  139
 • Hızlanma (0-100 km/s
  10.5
 • Maksimum Hız (km/s
  188
 • Şanzıma
  X-Tronic
 • Vites Sayıs
  7
 • Yakıt Tipi
  Dizel
 • Silindir Adedi
  4
 • Motor Hacmi (cc)
  1598
 • Motor Gücü(HP)
  130
 • Maksimum Tork (Nm)
  320
 • Motor Tipi
  1.6 Dizel Turbo Charger AT
 • Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)
  4.690 x 1.820/1.830 x 1.710/1.740
 • Dingil Mesafesi (mm)
  2,705
 • Bagaj Hacmi (lt) (5 Koltuk)
  565
 • Boş Ağırlık (kg)2
  1520/1565
 • Minimum Dönüş Çapı (m)
  11.2
 • Lastik Ebadı
  225/60 R18
 • Yaklaşma Açısı (°)
  19.5
 • Ayrılma Açısı (°)
  27
 • Yerden Yükseklik (mm)
  210
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • Fren Destek Sistemi (Brake Assist)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
 • Yan ve Perde Hava Yastıkları
 • Lastik Basınç Uyarı Sistemi
 • Aktif Ön Koltuk Kafalıkları
 • Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri
 • Immobilizer
 • ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yokuş Kalkış Destek Sistemi
 • Elektrikli Park Freni
 • Aktif Yol Kontrolü
 • Aktif Sürüş Kontrolü
 • Aktif Motor Freni
 • Hıza Duyarlı Elektrik Destekli Direksiyon
 • Acil Durum Sinyalleri
 • Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem
 • Şerit Takip Uyarı Sistemi
 • Trafik İşareti Tanıma Sistemi
 • Otomatik Uzun Far Asistanı
 • Bluetooth (Bas-Konuş Sistemi)
 • Bluetooth (Müzik Aktarımı)
 • Aux-in Bağlantısı
 • USB Bağlantısı
 • Eco Sürüş Modu
 • Eco Sürüş Göstergesi
 • Stop / Start Sistemi
 • Gecikmeli Sönen Ön Far Aydınlatma Sistemi
 • Nissan Connect Multimedya Sistemi
 • Navigasyon
 • 7'' Dokunmatik Ekran
 • Geri Görüş Kamerası
 • Akıllı Çevre Görüş Sistemi (AVM)
 • Teleskopik Direksiyon
 • Direksiyondan Kumanda Ünitesi
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter)
 • Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
 • Ambiyans Aydınlatma
 • LED Harita Okuma Lambası
 • Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı Aydınlatmalı
 • Süet Döşeme Koltuklar
 • Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı
 • Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü
 • Arka Kol Dayama
 • Otomatik Klima (Çift Bölge Kontrollü)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
 • Akıllı Anahtar - Anahtarsız Giriş
 • Anahtarsız Çalıştırma - Start / Stop Düğmesi
 • LED Gündüz Farları
 • Krom Cam Çerçeveleri
 • Gövde Rengi Yan Aynalar
 • Yan Aynalara Entegre Edilmiş Sinyal
 • Elektrik Kumandalı Yan Aynalar
 • Isıtmalı Yan Aynalar
 • Krom Dış Kapı Kolları
 • LED Stop Lambaları
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Ön Sis Farı
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
 • Ön Park Sensörü
 • Arka Park Sensörü
 • Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar
 • Tavan Rayı
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 18''
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Yeni Nissan Amblemi
 • Köpek Balığı Sırtı Anten
 • Elektrik Kumandalı Ön Camlar
 • Elektrik Kumandalı Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • 5'' Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı - Renkli
 • Radyo CD MP3 Çalar
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Kızaklı 2. Sıra Koltuk
 • 2. Sıra Koltuklarda Sırt Eğim Ayarı
 • Krom İç Kapı Kolları
 • İçecek Gözü - Arka 2 Adet
 • İçecek Gözü - Ön 2 Adet (Isıtmalı/Soğutmalı)
 • İçecek Gözü - Kapılar
 • Aydınlatmalı Torpido Gözü
 • Güç Soketi (12V) - 3 Adet
 • Katlanabilir Arka Koltuk (40/20/40 oranında)
 • Bagaj Aydınlatması
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Fonksiyonel Bagaj ( 5 Koltuk Seçeneğinde)
YENİ X-TRAIL PLATINUM
DONANIMIN İÇERİKLERİ

 • Deri Koltuklar ve Döşeme
 • Isıtmalı Ön/Arka Koltuklar ve Isıtmalı Deri Direksiyon
 • Bi-LED Adaptif Far Sistemi
 • Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi
 • BOSE Ses Sistemi
 • Akıllı Park Siste
DİZEL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT
DONANIMIN İÇERİKLERİ
 • Dizel
 • Düz Vites
 • Stop/Start
 • 2WD
 • MOTOR HACMİ 1598 CC
  cc bazında motor kapasitesi 
 • MOTOR GÜCÜ 130 HP
  Motorun ürettiği gücün PS değeri
 • YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK  5.3 L/100 KM
  Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.
DİZEL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
DONANIMIN İÇERİKLERİ
 • Dizel
 • Otomatik Vites (X-Tronic)
 • Stop/Start
 • 2WD
 • MOTOR HACMİ 1598 CC
  cc bazında motor kapasitesi 
 • MOTOR GÜCÜ 130 HP
  Motorun ürettiği gücün PS değeri
 • YAKIT TÜKETİMİ - KARIŞIK  5.3 L/100 KM
  Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı.
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT
 • Şehir Dışı (litre/100km)
  4.9
 • Şehir İçi (litre/100km)
  6
 • Ortalama (litre/100km)
  5.3
 • CO2 salınımı(gr/km)
  139
 • Hızlanma (0-100 km/s)
  10.5
 • Maksimum Hız (km/s)
  188
 • Yakıt Tipi
  Dizel
 • Silindir Adedi
  4
 • Motor Hacmi (cc)
  1598
 • Motor Gücü(HP)
  130
 • Maksimum Tork (Nm)
  320
 • Motor Tipi
  1.6 Dizel Turbo Charger MT
 • Şanzıman
  Manuel
 • Vites Sayısı
  6
 • Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)
  4.690 x 1.820/1.830 x 1.710/1.740
 • Dingil Mesafesi (mm)
  2,705
 • Bagaj Hacmi (lt) (5 Koltuk)
  565
 • Boş Ağırlık (kg)2
  1520/1565
 • Minimum Dönüş Çapı (m)
  11.2
 • Lastik Ebadı
  225/55 R19
 • Yaklaşma Açısı (°)
  19.5
 • Ayrılma Açısı (°)
  27
 • Yerden Yükseklik (mm)
  210
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
 • Şehir Dışı (litre/100km)
  4.9
 • Şehir İçi (litre/100km)
  6
 • Ortalama (litre/100km)
  5.3
 • CO2 salınımı(gr/km)
  139
 • Hızlanma (0-100 km/s)
  10.5
 • Maksimum Hız (km/s)
  188
 • Şanzıman
  X-Tronic
 • Vites Sayısı
  7
 • Yakıt Tipi
  Dizel
 • Silindir Adedi
  4
 • Motor Hacmi (cc)
  1598
 • Motor Gücü(HP)
  130
 • Maksimum Tork (Nm)
  320
 • Motor Tipi
  1.6 Dizel Turbo Charger AT
 • Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)
  4.690 x 1.820/1.830 x 1.710/1.740
 • Dingil Mesafesi (mm)
  2,705
 • Bagaj Hacmi (lt) (5 Koltuk)
  565
 • Boş Ağırlık (kg)2
  1520/1565
 • Minimum Dönüş Çapı (m)
  11.2
 • Lastik Ebadı,
  225/55 R19
 • Yaklaşma Açısı (°)
  19.5
 • Ayrılma Açısı (°)
  27
 • Yerden Yükseklik (mm)
  210
1.6 DİZEL TURBO CHARGER MT
 • Yaklaşma Açısı (°)
 • 19.5
 • Ayrılma Açısı (°)
 • 27
 • Yerden Yükseklik (mm)
 • 210ABS
 • EBD
 • ESP
 • Fren Destek Sistemi (Brake Assist)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
 • Yan ve Perde Hava Yastıkları
 • Lastik Basınç Uyarı Sistemi
 • Aktif Ön Koltuk Kafalıkları
 • Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri
 • Immobilizer
 • ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yokuş Kalkış Destek Sistemi
 • Elektrikli Park Freni
 • Aktif Yol Kontrolü
 • Aktif Sürüş Kontrolü
 • Hıza Duyarlı Elektrik Destekli Direksiyon
 • Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem
 • Şerit Takip Uyarı Sistemi
 • Trafik İşareti Tanıma Sistemi
 • Otomatik Uzun Far Asistanı
 • Kör Nokta Uyarı Sistemi
 • Hareketli Nesne Algılama Sistemi
 • Yorgunluk Algılama Sistemi
 • Otomatik Far Yükseklik Ayarı
 • Acil Durum Sinyalleri
 • Çapraz Trafik Uyarı Sistemi
 • Bluetooth (Bas-Konuş Sistemi)
 • Bluetooth (Müzik Aktarımı)
 • Aux-in Bağlantısı
 • USB Bağlantısı
 • Eco Sürüş Göstergesi
 • Stop / Start Sistemi
 • Gecikmeli Sönen Ön Far Aydınlatma Sistemi
 • Nissan Connect Multimedya Sistemi
 • Navigasyon
 • 7'' Dokunmatik Ekran
 • Geri Görüş Kamerası
 • Akıllı Çevre Görüş Sistemi (AVM)
 • Akıllı Park Sistemi
 • Teleskopik Direksiyon
 • Direksiyondan Kumanda Ünitesi
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter)
 • Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
 • Ambiyans Aydınlatma
 • LED Harita Okuma Lambası
 • Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı Aydınlatmalı
 • Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı
 • Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü
 • Arka Kol Dayama
 • Otomatik Klima (Çift Bölge Kontrollü)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
 • Akıllı Anahtar - Anahtarsız Giriş
 • Anahtarsız Çalıştırma - Start / Stop Düğmesi
 • Deri Döşeme
 • Isıtmalı Ön Koltuklar
 • Sürücü Koltuğu - Elektrikli 4 Yöne Ayarlanabilen
 • Sürücü Koltuğu - Elektrikli Bel Destekli
 • Yolcu Koltuğu - Elektrikli 2 Yöne Ayarlanabilen
 • Isıtmalı Deri Direksiyon
 • Isıtmalı Arka Koltuklar
 • LED Gündüz Farları
 • Krom Cam Çerçeveleri
 • Gövde Rengi Yan Aynalar
 • Yan Aynalara Entegre Edilmiş Sinyal
 • Elektrik Kumandalı Yan Aynalar
 • Isıtmalı Yan Aynalar
 • Krom Dış Kapı Kolları
 • LED Stop Lambaları
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Ön Sis Farı
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
 • Ön Park Sensörü
 • Arka Park Sensörü
 • Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar
 • Tavan Rayı
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 19"
 • Bi-LED Adaptif Far Sistemi
 • Ön Far Yıkama
 • Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Yeni Nissan Amblemi
 • Köpek Balığı Sırtı Anten
 • Krom Yan Alt Çıtalar
 • Elektrik Kumandalı Ön Camlar
 • Elektrik Kumandalı Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • 5'' Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı - Renkli
 • Radyo CD MP3 Çalar
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Kızaklı 2. Sıra Koltuk
 • 2. Sıra Koltuklarda Sırt Eğim Ayarı
 • Krom İç Kapı Kolları
 • İçecek Gözü - Arka 2 Adet
 • İçecek Gözü - Ön 2 Adet (Isıtmalı/Soğutmalı)
 • İçecek Gözü - Kapılar
 • Aydınlatmalı Torpido Gözü
 • Güç Soketi (12V) - 3 Adet
 • Katlanabilir Arka Koltuk (40/20/40 oranında)
 • Bagaj Aydınlatması
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Fonksiyonel Bagaj ( 5 Koltuk Seçeneğinde)
 • BOSE Ses Sistemi
 • BEJ RENK İÇ DÖŞEME        2,000TL
 • TABA RENK İÇ DÖŞEME    5,000TL
 • 7 KOLTUK SEÇENEĞİ         5,000TL
1.6 DİZEL TURBO CHARGER AT
 • ABS
 • EBD
 • ESP
 • Fren Destek Sistemi (Brake Assist)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
 • Yan ve Perde Hava Yastıkları
 • Lastik Basınç Uyarı Sistemi
 • Aktif Ön Koltuk Kafalıkları
 • Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri
 • Immobilizer
 • ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yokuş Kalkış Destek Sistemi
 • Elektrikli Park Freni
 • Aktif Yol Kontrolü
 • Aktif Sürüş Kontrolü
 • Aktif Motor Freni
 • Hıza Duyarlı Elektrik Destekli Direksiyon
 • Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem
 • Şerit Takip Uyarı Sistemi
 • Trafik İşareti Tanıma Sistemi
 • Otomatik Uzun Far Asistanı
 • Kör Nokta Uyarı Sistemi
 • Hareketli Nesne Algılama Sistemi
 • Yorgunluk Algılama Sistemi
 • Otomatik Far Yükseklik Ayarı
 • Acil Durum Sinyalleri
 • Çapraz Trafik Uyarı Sistemi
 • Bluetooth (Bas-Konuş Sistemi
 • Bluetooth (Müzik Aktarımı)
 • Aux-in Bağlantısı
 • USB Bağlantısı
 • Eco Sürüş Modu
 • Eco Sürüş Göstergesi
 • Stop / Start Sistemi
 • Gecikmeli Sönen Ön Far Aydınlatma Sistemi
 • Nissan Connect Multimedya Sistemi
 • Navigasyon
 • 7'' Dokunmatik Ekran
 • Geri Görüş Kamerası
 • Akıllı Çevre Görüş Sistemi (AVM)
 • Akıllı Park Sistemi
 • Teleskopik Direksiyon
 • Direksiyondan Kumanda Ünitesi
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control)
 • Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter)
 • Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi
 • Ambiyans Aydınlatma
 • LED Harita Okuma Lambası
 • Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı Aydınlatmalı
 • Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı
 • Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü
 • Arka Kol Dayama
 • Otomatik Klima (Çift Bölge Kontrollü)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
 • Akıllı Anahtar - Anahtarsız Giriş
 • Anahtarsız Çalıştırma - Start / Stop Düğmesi
 • Deri Döşeme
 • Isıtmalı Ön Koltuklar
 • Sürücü Koltuğu - Elektrikli 4 Yöne Ayarlanabilen
 • Sürücü Koltuğu - Elektrikli Bel Destekli
 • Yolcu Koltuğu - Elektrikli 2 Yöne Ayarlanabilen
 • Isıtmalı Deri Direksiyon
 • Isıtmalı Arka Koltuklar
 • LED Gündüz Farları
 • Krom Cam Çerçeveleri
 • Gövde Rengi Yan Aynalar
 • Yan Aynalara Entegre Edilmiş Sinyal
 • Elektrik Kumandalı Yan Aynalar
 • Isıtmalı Yan Aynalar
 • Krom Dış Kapı Kolları
 • LED Stop Lambaları
 • Elektrikli Açılabilir Moonroof
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Ön Sis Farı
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • Yağmur Sensörlü Ön Silecekler
 • Ön Park Sensörü
 • Arka Park Sensörü
 • Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar
 • Tavan Rayı
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Alüminyum Alaşımlı Jantlar 19"
 • Bi-LED Adaptif Far Sistemi
 • Ön Far Yıkama
 • Otomatik Katlanan Yan Aynalar
 • Hareket Sensörlü Bagaj Kapağı
 • Yeni Nissan Amblemi
 • Köpek Balığı Sırtı Anten
 • Krom Yan Alt Çıtalar
 • Elektrik Kumandalı Ön Camlar
 • Elektrik Kumandalı Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • 5'' Gelişmiş Sürüş Yardım Ekranı - Renkli
 • Radyo CD MP3 Çalar
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Kızaklı 2. Sıra Koltuk
 • 2. Sıra Koltuklarda Sırt Eğim Ayarı
 • Krom İç Kapı Kolları
 • İçecek Gözü - Arka 2 Adet
 • İçecek Gözü - Ön 2 Adet (Isıtmalı/Soğutmalı)
 • İçecek Gözü - Kapılar
 • Aydınlatmalı Torpido Gözü
 • Güç Soketi (12V) - 3 Adet
 • Katlanabilir Arka Koltuk (40/20/40 oranında)
 • Bagaj Aydınlatması
 • Hoparlör - 4 Adet + 2 Tweeter
 • Fonksiyonel Bagaj ( 5 Koltuk Seçeneğinde)
 • BOSE Ses Sistemi
 • BEJ RENK İÇ DÖŞEME        2,000TL
 • TABA RENK İÇ DÖŞEME    5,000TL
 • 7 KOLTUK SEÇENEĞİ         5,000TL